YA Çeteler YA Demokrasi

Haber

İktidar günlerdir ortaya dökülen kirli ilişkilerinin üzerini örtmeye bunu sorgulayan muhalefet ve halkın önüne zorbalıkla bir karanlık DUVAR daha örmeye çalışıyor. AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün muhalefete yönelik saldırı girişimini savunmakla kalmayıp ‘bunlar daha iyi günler’ dedi. Çürümüş iktidarlarını korumak için ellerinde tehdit ve sopadan başka bir şey kalmadı!
Bugün parçası olduğu kirli ilişkilerinin bir kısmını açıklayan mafya lideri de dün iktidarın sopalarından biriydi. İktidar adına halkı ve muhalefeti tehdit edip, Erdoğan’a destek mitingleri düzenleyip, cihatçı ÖSO’nun kullanımı için Suriye’ye silah ve araba yardım şovları yapıyordu...

Yaşanan her şey... Ortaya atılan iddialardan savunmalara kadar hepsi bu kirli ilişki ağının üzerine oturmuş tek adam rejimine ayna tutan itiraflardır.
Süleyman Soylu, geçtiğimiz gün TV ekranlarında 7 Haziran-1 Kasım aralığında AKP’nin iktidarda kalmasını kendisinin sağladığını böbürlenerek anlatıyor. Ama, o dönemde Suruç’tan Ankara’ya patlatılan bombalar, provokasyonlarla başlayan karanlık dönemden hiç söz etmiyor!

Çünkü onları iktidarda tutan da iktidarlarını sürdürmek için dayandıkları şey de bu karanlıktır. Bu düzen uyuşturucu ağlarından özelleştirme yağmalarına; ihalelerden yandaş müteahhitlere çeteleşmiş, mafyalaşmıştır. Suçlarınızı ‘vatan-millet’ örtüsü altında gizleyemezsiniz.

Memleket, sizin mafyalarınız, yağmacı 5 çeteniz, karanlık tarikat yuvalarınız, halkı soyan para babalarınız değil!
Bu memleketin iyiden ve güzelden yana işçileri, köylüleri, emekçileri, gençleri, kadınları var.

Mafyanızın, çetenizin, yağmacınızın karşısına dikilecek ONURLU VE CESUR Milyonları Var!
Bu ülkenin Onurlu ve Cesur işçileri, köylüleri, gençleri, kadınları yurtsever emekçi halkı bu karanlık duvarı hep beraber yıkalım; demokrasi, özgürlük ve aydınlık günler için mücadele edelim!

Şeriata, Hilafete, Karanlığa Karşı Birlikte Yürüyelim

Aydınlık Ülke Yürüyüşleri

27.02.2024

Pusulada SOL Var

Devrimci Demokratik Cumhuriyet için SOL Var

23.02.2024

Sefalet Ücretini Reddediyoruz

Haklarımız İçin Mücadeleye

13.12.2023

DEVRİMCİ DEMOKRATİK CUMHURİYET YOLUNDA İLERİ

18-19 Kasım 2023 Program-Tüzük Konferansı Sonuç Bildirisi

01.12.2023