Halk Çocukları İşsiz TÜGVAcıların Bir Eli Yağda Bir Eli Balda

Haber

BU MEMLEKETİ DİN SOSLU RANT ÇETELERİNDEN TEMİZLEYECEĞİZ. 

Türkiye her güne yeni bir cerahat patlamasıyla uyanıyor. Saray rejiminin kurduğu din maskeli rant, rüşvet torpil mekanizması yoksul halkımızın kanını emiyor. Geçtiğimiz günlerde de Bilal Erdoğan'ın kurucuları arasında yer aldığı, Türkiye Gençlik Vakfı'nın (TÜGVA), vakıf üzerinden ordu, emniyet ve diğer kamu kurumlarına yüzlerce kişiyi yerleştirdiği, bu kişilerle ilgili sicil listeleri tuttuğu ortaya çıktı. 

Fethullahçı çeteyi devletin tüm kademelerine yerleştirenler şimdi de bizzat saray kontrolünde bir paralel yapılanmayı organize ediyor. Halk çocukları iş bulamadıkları için intiharın eşiğine gelirken, bu TÜGVAcılar bir elleri yağda bir elleri balda bir yaşam sürüyor. Dindar nesil yetiştirme adı altında her türlü kirli ilişkiyi çevirdikleri, kamunun mallarını, binalarını zapt ettikleri Saray merkezli bir çete organizasyonu devreye sokuluyor. Torpille soktukları hâkim ve savcılar eliyle muhalifler hapse atılıyor, öğrenciler tutuklanıyor. Saray merkezli çetenin yöneticileri tüm bu ortaya saçılan pislikler karşısında çıkıp tek kelime edemiyor. 

Ülkenin karanlıktan aydınlığa çıkması memleketimizi örümcek ağı gibi sarmış bu din soslu rant çetelerinden temizlemekten geçiyor. Uzlaşarak, affederek, idare ederek değil hesap sorarak, mücadele ederek, yapıştıkları yerlerden sökerek… 

Bu ülkeyi karanlık ağlardan temizleyeceğiz, çünkü SOL’da yürek var.

İktidar yarattığı felaketten rant devşiriyor

SOL Parti Ekoloji Çalışma Grubu deprem sonrası yıkım ve yeni rant haritası raporu yayınladı

28.03.2023

Ya Taliban rejiminden yanasındır ya da karşısında

Siyasal İslamcı faşist cephe, ülke tarihinin en karanlık ve gerici ittifakını oluşturdu

28.03.2023

SOL Parti seçimlere Sosyalist Güç Birliği ittifakı ile Katılıyor

SOL Parti seçimlere tüm illerde kendi adı ve amblemiyle katı

24.03.2023

Erdoğan Aday Olamaz

YSK’ya İtiraz Ettik Anayasa Açık

21.03.2023

Afeti Yine Felakete Çevirdiniz

Sermaye ve rant odaklı politikalar yeni felaketlere yol açmaya devam ediyor!

15.03.2023