Halk Çocukları İşsiz TÜGVAcıların Bir Eli Yağda Bir Eli Balda

Haber

BU MEMLEKETİ DİN SOSLU RANT ÇETELERİNDEN TEMİZLEYECEĞİZ. 

Türkiye her güne yeni bir cerahat patlamasıyla uyanıyor. Saray rejiminin kurduğu din maskeli rant, rüşvet torpil mekanizması yoksul halkımızın kanını emiyor. Geçtiğimiz günlerde de Bilal Erdoğan'ın kurucuları arasında yer aldığı, Türkiye Gençlik Vakfı'nın (TÜGVA), vakıf üzerinden ordu, emniyet ve diğer kamu kurumlarına yüzlerce kişiyi yerleştirdiği, bu kişilerle ilgili sicil listeleri tuttuğu ortaya çıktı. 

Fethullahçı çeteyi devletin tüm kademelerine yerleştirenler şimdi de bizzat saray kontrolünde bir paralel yapılanmayı organize ediyor. Halk çocukları iş bulamadıkları için intiharın eşiğine gelirken, bu TÜGVAcılar bir elleri yağda bir elleri balda bir yaşam sürüyor. Dindar nesil yetiştirme adı altında her türlü kirli ilişkiyi çevirdikleri, kamunun mallarını, binalarını zapt ettikleri Saray merkezli bir çete organizasyonu devreye sokuluyor. Torpille soktukları hâkim ve savcılar eliyle muhalifler hapse atılıyor, öğrenciler tutuklanıyor. Saray merkezli çetenin yöneticileri tüm bu ortaya saçılan pislikler karşısında çıkıp tek kelime edemiyor. 

Ülkenin karanlıktan aydınlığa çıkması memleketimizi örümcek ağı gibi sarmış bu din soslu rant çetelerinden temizlemekten geçiyor. Uzlaşarak, affederek, idare ederek değil hesap sorarak, mücadele ederek, yapıştıkları yerlerden sökerek… 

Bu ülkeyi karanlık ağlardan temizleyeceğiz, çünkü SOL’da yürek var.

Şeriata, Hilafete, Karanlığa Karşı Birlikte Yürüyelim

Aydınlık Ülke Yürüyüşleri

27.02.2024

Pusulada SOL Var

Devrimci Demokratik Cumhuriyet için SOL Var

23.02.2024

Sefalet Ücretini Reddediyoruz

Haklarımız İçin Mücadeleye

13.12.2023

DEVRİMCİ DEMOKRATİK CUMHURİYET YOLUNDA İLERİ

18-19 Kasım 2023 Program-Tüzük Konferansı Sonuç Bildirisi

01.12.2023