Mülakat Hırsızlıktır

Mülakat Hırsızlarından Hesap Sormak İçin Birleşelim

Haber

Mülakata Hayır adil ve güvenceli bir gelecek hakkımız; hakkımızı istiyoruz 

Bizler bu memleketin binbir emekle büyütülen, okutulan gençleriyiz. Ailelerimiz ve biz gecemizi gündüzümüze katarak binbir zorluğu aşarak iyi bir gelecek umuduyla çalışıyoruz. Ancak bırakın hayallerimize yaklaşmayı insanca bir yaşam için çalışmamız dahi engelleniyor.

Millyonlarca genç işsizlikle bir o kadarı da kendi mesleklerini yapamadıkları için büyük bir karanlıkla karşı karşıya. Sınavlardn sınavlara geçen hayatımızın ardından akıllarda tek bir soru kalıyor, boşuna mı okuduk?

Bu ülkeyi yönetenler çocuklarını, akrabalarını, tanıdıklarını makam mevki sahibi yaparken bu memleketin Fedai’leri, aydınlık geleceği, bizler kazandığımız sınavlara rağmen mülakatlarda işsiz ve geleceksiz bırakılıyoruz.  

AKP’nin torpil-yandaş düzeninde kendine er bulamayan milyonlarız ve biliyoruz ki bu memlketin aydınlık geleceği bizim elimizdedir, bu karanlığa mahkum değiliz. SOL Parti olarak diyoruz ki hayallerimiz yarım kalmasın, bu torpil düzeniyle bir başımıza değil hep beraber mücadele edelim. Mülakat hırsızlıktır.

 

SOL Parti Başkanlar Kurulu Üyesi Gizem Gül Kürekçi

Şeriata, Hilafete, Karanlığa Karşı Birlikte Yürüyelim

Aydınlık Ülke Yürüyüşleri

27.02.2024

Pusulada SOL Var

Devrimci Demokratik Cumhuriyet için SOL Var

23.02.2024

Sefalet Ücretini Reddediyoruz

Haklarımız İçin Mücadeleye

13.12.2023

DEVRİMCİ DEMOKRATİK CUMHURİYET YOLUNDA İLERİ

18-19 Kasım 2023 Program-Tüzük Konferansı Sonuç Bildirisi

01.12.2023