ENSAR, TÜRGEV ve diğerleri #HIRSIZLAR

Haber

Yeni Paralel Ensar, TÜRGEV ve diğerleri… 
HIRSIZLAR!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TÜRGEV ve ENSAR üzerinden gerçekleştirilen para transferinin bir bölümünü açıkladı.  Halk açken ülkenin paralarını kendi hesaplarına aktarıyorlar. İktidar cephesi para transferi hakkında açıklama yapmak yerine çirkin saldırılarla olayın üzerini kapatmaya çalışıyor. 

Ensar ve TÜRGEV yaptıkları açıklamada bu para transferini kabul ediyor. Peki, sadece buzdağının görünen yüzü olan, bu paralar kimin parasıdır, kaynağı nedir? Bağış adı altında kamu üzerinden yandaşlara aktarılan ihalelerin payları mıdır? 

Ciddi para transferlerinin muhatabı olan Ensar, TÜRGEV ve benzer vakıflara kamu kaynakları neden aktarılmaktadır? Açık ki bu kaynaklarla beslenen Ensar, TÜRGEV ve diğerleri FETÖ benzeri yeni bir paralel yapı işlevi görmektedir. Kamudan bu gerici, yandaş vakıflara ne kadar para aktarılmıştır?

Gençler Barınma Savaşı Veriyor
Kaynaklar Yandaşlara Akıyor

Milyonlarca genç pahalılık nedeniyle, yurt ve ev bulamadığı için barınma savaşı veriyor. Birileri de ülkenin kaynaklarıyla ABD’de yurt yaptığını söyleyerek, kirli para transferini meşrulaştırmaya çalışıyor. Milyonlarca gencin hakkı doğrudan Erdoğan ailesi tarafından yönetildiği bilinen TÜRGEV başta olmak üzere Ensar ve diğer vakıflara teslim edilmektedir.

Hesap Verin, HESAP VERECEKSİNİZ!

Ülkenin tüm birikim ve kaynaklarını türlü kirli yöntemlerle yağmalayanlar hesap verecekler. Biliyoruz ki sırtında büyük suçlar birikmiş bu iktidar elbette hesap vermekten kaçacaktır, ancak ne kadar kaçarlarsa kaçsınlar halka ait olan her bir kuruşun, bizden çaldıkları her şeyin hesabını soracağız. 

İnsanca Yaşam İnsanca Barınma

Kira fiyatlarındaki yükseliş durdurulmalıdır

07.07.2023

Tarımın Geleceği Şirketlere Teslim Edilemez

Tarımsal Üretimin Planlanması Hakkında Yönetmelik Taslağına dair

03.07.2023

Mücadele Bizde

30.05.2023

Mücadeleye Devam

28.05.2023