Böyle TEDBİR Olmaz

Haber

Salgında Boğulan Halkın Hiçbir Sorununa Çözüm Yok

BÖYLE TEDBİR OLMAZCumhurbaşkanı Erdoğan bu akşam salgınla ilgili ‘tedbir’ açıkladı. Halkın hiçbir sorununa cevap vermeyen iktidar salgını yönetemedi, yönetemiyor!Hastanelerde yer yok, yoğun bakımlar dolup taştı. Risk grubundaki yurttaşlar için grip aşısı daha tedarik edilemedi. Online eğitime geçiliyor, internet alt yapı sorunları çözülmedi. İşçiler, emekçiler hiçbir tedbir olmadan çalışmak zorunda. 

Dayatılan ekmek ya da yaşam ikileminde insanlarımız ölümle yüz yüze çalıştırılıyor. Salgının bu denli yayılmasına neden olan iktidar, şimdi sahte tedbirlerle salgını yönetiyor görüntüsü vermeye çalışıyor. Bu iktidar salgını yönetemez, sokakta aç bıraktıkları, salgında ölüme gönderdikleri halkın sorunlarını çözemez.

 

Çözüm tüm hastanelerin halka açılması, özel hastene kapılarındaki para kilidinin sökülmesidir. Çözüm, emekçiler için ücretli izindir. Çözüm halkın hastalanmasini, salgının yayılmasını engelleyecek koruyucu sağlık hizmetlerine kaynak aktarmaktır.Sağlımız ve geleceğimiz için mücadele edelim, bu köhnemiş düzenlerini değiştirelim.

İnsanca Yaşam İnsanca Barınma

Kira fiyatlarındaki yükseliş durdurulmalıdır

07.07.2023

Tarımın Geleceği Şirketlere Teslim Edilemez

Tarımsal Üretimin Planlanması Hakkında Yönetmelik Taslağına dair

03.07.2023

Mücadele Bizde

30.05.2023

Mücadeleye Devam

28.05.2023